Trade-In

Car
Вже обміняли автомобіль через autopark.ua
Понад 50 000 автовласників
Заповніть форму для обміну автомобіля

Легковий

Вантажний

Автобус

Спецтехніка

Причіп

Автодім

Послуга трейд-ін від “Автопарку” стає все більш популярною!

Не дивно: обмін через мережу автосалонів відчутно спрощує процедуру зміни автомобіля, знижує ризик обману під час продажу старої машини, скорочує тимчасові витрати на її реалізацію, та ще й обіцяє додаткові фінансові вигоди у вигляді знижок та розстрочок.

Чому обміняти свій старий автомобіль на новий краще в AUTOPARK.UA

Широкий вибір автомобілів: AUTOPARK.UA пропонує широкий вибір нових автомобілів від провідних світових виробників, таких як Toyota, BMW, Mercedes-Benz, Audi та багатьох інших. Ви можете вибрати автомобіль, який найбільше відповідає вашим потребам та бюджету.
01
Можливість отримання кредиту. Якщо ви не можете сплатити за новий автомобіль повністю, AUTOPARK.UA надає можливість отримання кредиту на вигідних умовах.
04
Професійний підхід до оцінки автомобіля. AUTOPARK.UA має досвідчених фахівців, які проведуть професійну оцінку вашого старого автомобіля та запропонують найбільш вигідні умови для обміну.
02
Можливість тест-драйву. AUTOPARK.UA надає можливість провести тест-драйв нового автомобіля, щоб ви могли переконатися, що він підходить вам за всіма параметрами.
05
Зручний та простий процес обміну. Процес обміну старого автомобіля на новий в AUTOPARK.UA простий та зручний. Вам не потрібно витрачати час на пошук покупця для старого автомобіля або оформлення документів.
03
Безкоштовна консультація та допомога у виборі автомобіля. У AUTOPARK.UA працюють досвідчені консультанти, які допоможуть вам вибрати автомобіль, що відповідає вашим потребам та бюджету.
06

4 простих кроки

Продати авто за день – реально!
Заявка
Заявка
1 хв
Заповніть форму, або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом
Диагностика
Діагностика
2 год
Приїжджаєте до нас у будь-який зручний час на огляд вашого авто та розгляду пропозиції обміну
Договор
Договір
30 хв
Autopark.ua бере на себе оформлення всіх необхідних документів
Обмен
Обмін
від 1 дня
Ви від'їжджаєте на новому автомобілі

Як відбувається оцінка автомобіля при обміні?

Виїхати на новому автомобілі за день – реально!
4 простих кроки
Кузов
 • Сколи
 • Вм'ятини
 • Подряпини та потертості
 • Забарвлені елементи
 • Замінені елементи
Салон
 • Попередження
 • Забруднення
 • Порвані, перешиті, пропалені елементи
Супутні фактори
 • Гарантія
 • Сервісна книжка
 • Перепробіг
 • Кількість вільних місць у ПТС
 • Оригінал/Дублікат ПТС
Технічний стан
 • Мотор
 • Коробка передач
 • Підвіска
 • Рульове управління
 • Електрика
Обмінюй автомобіль
Обмінюй автомобіль
на будь-який з 5000 представлених в Автопарку

Як підвищити вартість автомобіля під час обміну?

Підготуйте авто
Підготуйте авто
Передпродажна підготовка авто завжди працює в "плюс" та спрощує оцінку авто
Візьміть другий комплект гуми
Візьміть другий комплект гуми
Ви не пошкодуєте, якщо привезете другий комплект гуми. Машину куплять разом із ним за гарною ціною!
Захопіть сервісну книжку
Захопіть сервісну книжку
Відсутність сервісної книжки знижує оцінну вартість авто та затягує діагностику
Подготовьте авто
Не забувайте другий комплект ключів
Другий комплект ключів - обов'язкові умови для високої оцінки авто при викупі
Залишай заявку для зв'язку з менеджером
Отримати консультацію

Обміняти свій автомобіль на новий та більш сучасний

можна в будь-якому з 6 автосалонів Автопарк у Києві, Харкові, Запоріжжі, Одесі, Львові та Вінниці!
6
автосалонів
6
міст
> 12 300
авто викуплено
> 50 000
успішних угод купівлі-продажу
map
Автопарк
Київ
Автопарк
Харків
Автопарк
Одеса
Автопарк
Запоріжжя
Автопарк
Львів
Автопарк
Вінниця

Залишились питання?

Що таке Trade-In авто?

Trade-In авто - це програма, яка дозволяє вам обміняти ваше поточне авто на інше, використовуючи вартість вашого старого автомобіля як часткову оплату або знижку на нову покупку.

Як визначити вартість мого автомобіля для Trade-In?

Щоб визначити вартість вашого автомобіля, зверніться до спеціаліста автосалону "Автопарк". Врахуйте, що остаточна оцінка залежатиме від стану автомобіля, його комплектації та пробігу.

Які документи мені потрібно надати для участі у програмі Trade-In?

Для участі у програмі Trade-In вам знадобляться такі документи: паспорт, свідоцтво про реєстрацію автомобіля, страховий поліс ОСАЦВ, діагностичну картку (якщо є).

Чи можу я використати Trade-In, якщо на моєму автомобілі є кредит?

Так, можна використовувати Trade-In для автомобілів із кредитом. Однак спочатку необхідно закрити поточний кредит, що може вимагати додаткових дій і коштів. Зверніться до нашого менеджера для розгляду саме вашої ситуації та для отримання детальної інформації.

Чи можна обміняти автомобіль із проблемами чи пошкодженнями?

Так, можна обміняти автомобіль із проблемами або пошкодженнями, але його вартість буде знижена в залежності від ступеня пошкоджень або проблем. Рекомендується звернутися до наших консультантів для розгляду вашої ситуації.

Чи впливає пробіг автомобіля на його вартість у Trade-In?

Так, пробіг автомобіля впливає на його вартість під час обміну за програмою Trade-In. Загалом, чим більше пробіг, тим нижча вартість автомобіля. Однак інші фактори, такі як стан авто, його вік та комплектація, також впливають на оцінку вартості.

Чи можна провести Trade-In між різними марками автомобілів?

Так, програми Trade-In дозволяють обміняти ваше поточне авто на автомобіль іншої марки. 

Чи можливо отримати готівку замість обміну автомобіля на інший під час використання програми Trade-In?

Програма Trade-In призначена для обміну вашого автомобіля на інший, і зазвичай готівка не пропонується як опція. Проте компанія «Автопарк» може викупити ваше авто. У такому разі ви отримаєте гроші у день проведення угоди.

Повний перелік питань
Не знайшли відповіді на свої запитання?
Вкажіть номер телефону і ми проконсультуємо
абсолютно безкоштовно
warranty

Програма Trade-in (Трейд-ін) для авто з пробігом

Трейд-ін — досить новий напрямок для українського ринку. Хоча у більшості розвинених світових країн система давно та успішно працює у всіх галузях — від продажу техніки та гаджетів до нерухомості. З недавніх пір в Україні активну популярність набирає саме автотрейд. Якщо говорити простими словами, система в цілому є обміном старого товару на новий тієї ж категорії з доплатою за останній. Суть її заснована на цілком прагматичній теорії — машина, яка вже перебуває у власності, найчастіше і є основним капіталом для придбання іншого транспортного засобу, тому підлягає продажу.

Власне, при найближчому розгляді стає очевидним, що обмін автомобіля за програмою Trade-in — це спрощений варіант класичної угоди купівлі-продажу. Його незаперечна перевага полягає в тому, що завершити всі бюрократичні питання цілком реально за один день. При цьому власникам не потрібно додатково готувати автомобілі до продажу, самостійно шукати потенційних покупців, вести переговори, підготовку необхідного пакету документів. Але треба пам'ятати, що здавати машину за системою Трейд-ін варто лише перевіреним дилерам, які ведуть чесну та відкриту політику співробітництва, оскільки інакше велика ймовірність виникнення непередбачених юридичних неприємностей.

Обмін авто за системою Trade-in — особливості

Отже, як із практичної точки зору виглядає нова для українського ринку процедура? Для початку власникам, які зацікавлені в ній, необхідно знайти салон нових або б/у авто, який працює за програмою Трейд-ін. Так як у нашій країні відсутня спеціальна законодавча база для регулювання взаємовідносин фізичних та юридичних осіб під час проведення подібної процедури, відсутнє і регулювання умов, цін. Відповідно, здавання ТЗ відбувається відповідно до індивідуальних умов, які пропонує конкретний дилер. Так само відбувається і розрахунок його вартості, суми доплати за нове авто.

Покупка та продаж авто з пробігом через Trade-in (Трейд-ін) — один із пріоритетних напрямків діяльності компанії Autopark.ua. Понад 10 років досвіду, повна автоматизація всіх бізнес-процесів, власний цілодобовий кол-центр дозволяють нам надавати сервіс найвищого класу. Щоб швидко та безпечно здати автомобіль за програмою Трейд-ін, клієнтам autopark.ua необхідно:

 • заповнити форму з інформацією про ТЗ, контактними даними на сайті або надати перелічену інформацію по телефону;
 • приїхати в обумовлений день і час в один із 6 салонів для огляду та оцінки авто професіоналами;
 • вивчити доступні варіанти обміну.

Продаж машин за системою Трейд-ін за допомогою autopark.ua позбавляє клієнтів будь-якої паперової тяганини. Оформлення повного пакета необхідних документів, наша команда бере на себе. Клієнтам залишається тільки здати стару машину, вибрати нову із запропонованих за системою Трейд-ін (Trade-in) та насолоджуватися.

Покупка, продаж автомобілів з пробігом Трейд-ін (Trade-in) — без ризиків та складнощів

Програма Trade-in для автомобілів має на увазі не лише необхідність негайної доплати різниці за нове ТЗ. Авто в кредит по системі Трейд-ін (Trade-in) також можна купити у місті Київ. У цьому випадку обумовлена вартість старого транспортного засобу розглядатиметься як первинний внесок за нове. В офіційному договорі докладно прописується сума кредитування, строки та обсяги її погашення клієнтом. З юридичної та фінансової точки зору він повністю захищений.

Звісно, останнє твердження справедливе лише в тому випадку, якщо ухвалено рішення купити машину в кредит за програмою Trade-in (Трейд-ін) за допомогою компетентних професіоналів компанії Autopark.ua. Ми працюємо з клієнтами по всій Україні, тому можемо запропонувати найбільшу кількість варіантів для успішного та вигідного обміну. Коректний калькулятор Трейд-ін (Trade-in) для авто на сайті autopark.ua дозволить клієнтам заздалегідь зрозуміти, в яку суму може бути оцінена машина. При необхідності авто для клієнта буде пригнане з іншого міста.

Як розраховується і від чого залежить вартість машини за програмою Трейд-ін?

Це питання — одне із першорядних для власників, які зацікавилися такою можливістю швидко оновити «колеса». Щоб змінити автомобіль з максимальною вигодою, програма Трейд-ін передбачає його оцінку за такими критеріями:

 • модель та марка;
 • рік випуску;
 • пробіг;
 • зовнішній вигляд;
 • технічний стан;
 • історія;
 • наявність та правильне оформлення всіх документів.

Вигідно купити автомобіль через Трейд-ін (Trade-in) у Києві можна на нашому сайті autopark.ua. Комфорт та задоволення клієнтів — наші основні пріоритети. Саме тому ми гарантуємо справедливу оцінку, широкі можливості вибору нової машини. Якщо вам потрібно купити авто швидко та без ризиків, система Trade-in (Трейд-ін) — ідеальний вибір. Вона позбавить вас від клопоту з продажем, втрати часу та нервів на пошук відповідної нової моделі.