Походження авто

Тип транспорту

Область

Марка

Модель

Рік випуску

Ціна

Мережа автосалонів Autopark

Автопарк рекомендує

Бездоганний сервіс

У наш час без власного автомобіля досить складно. Але якщо новинки світового автопрому доступні далеко не всім, то придбати уживане авто можуть дозволити собі багато хто. Головне в такій справі – знайти відповідального дилера, який стане посередником між учасниками угоди та допоможе сторонам на найвигідніших умовах продати/купити транспортний засіб.

Незалежно від того, чи потрібно вам терміново купити бу авто у розстрочку або ви бажаєте швидко продати власний уживаний автомобіль, шукаєте найвигідніші умови на трейд-ін машини з пробігом, автосалон "Автопарк" – до послуг мешканців усіх міст України, включаючи Київ, Харків, Одесу, Дніпро тощо.

"Автопарк": хто ми такі?

"Автопарк" – це велика всеукраїнська мережа салонів автомобілів із пробігом. Наш головний офіс розташований у Києві, де в Експоцентрі ми маємо велику відкриту територію з транспортними засобами. Крім того, успішно працюють філії "Автопарк" у Харкові, Запоріжжі, Одесі. Але географія наших клієнтів набагато ширша за – це вся Україна.

На ринку автопродукції "Автопарк" представлено вже понад 14 років. За цей час ми пройшли багато, пережили не одну економічну кризу. І в періоди складностей не просто втрималися на плаву, а заробили безцінний досвід, який дозволив нам увійти до компаній-лідерів у своєму сегменті. Через 14 років роботи ми можемо без зайвої скромності говорити про те, що Автопарк – це не тільки автобазар, а салон із бездоганною репутацією, якому довіряють найвибагливіші продавці та покупці транспортних засобів.

До послуг, якими можна скористатися в наших автосалонах, входять:

 • продаж вживаних транспортних засобів;
 • купівля б/в машини;
 • trade-in;
 • оформлення угоди в кредит;
 • оформлення ОСАЦВ.

Комісійні майданчики, що займаються продажем бу авто, де можна купити і продати автомобіль з пробігом, оформити trade-in або покупку в кредит, є в Києві, Харкові та багатьох інших містах України, але все ж таки наші автосалони б/у машин вигідно відрізняються від конкурентів.

У чому відмінності від автобазару?

Передусім, "Автопарк" – це сімейний бізнес, і головна мета нашої компанії – клієнт протягом усього життя. Причому кількість постійних замовників, що стрімко зростає, тільки підтверджує, що ми на правильному шляху. Ми не ставимо собі за мету отримати прибуток будь-яким способом. Люди, які вже скористалися нашими послугами, знають, що на першому місці в "Автопарку" – турбота про клієнта: створення максимально зручних та лояльних умов для замовників.

У нашому автопарку, як і на автобазарі, представлений найширший асортимент транспортних засобів на будь-який смак та бюджет. Ми працюємо з іномарками та моделями вітчизняного автопрому різних років випуску та з різним пробігом. У наших каталогах є все: від бюджетних Daewoo до машин представницького класу з «великої німецької трійки» BMW, Audi, Mercedes-Benz, а також широкий вибір «американців».

"Автопарк" – це компанія повного циклу. Ми розуміємо, що в більшості наших клієнтів – люди зайняті, яким буває проблематично знайти вільний час вивчення юридичних аспектів угод купівлі-продажу чи самостійного оформлення документів у нотаріуса. Тому всі ці моменти ми взяли на себе, тим самим дозволивши нашим замовникам зберегти час, гроші та нерви.

При цьому всі бізнес-процеси в "Автопарку" автоматизовані, що дозволяє максимально прискорити реалізацію угоди, нічого не проґавити і все виконати за юридично грамотним шаблоном. Ми гарантуємо клієнтам безпеку та юридичну чистоту всіх угод. Компанія готується пройти сертифікацію за міжнародним стандартом ISO, і в щоденній роботі ми дотримуємося цих стандартів, чим може похвалитися далеко не кожен комісійний майданчик.

Наші особливості

"Автопарк" сьогодні – це спеціально навчений персонал, який регулярно проходить підвищення кваліфікації, кол-центр (його послугами клієнти можуть користуватися 24/7), мережа салонів без вихідних.

Наші головні переваги:

 • комплексна юридична перевірка всіх авто;
 • ретельна діагностика кожного транспортного засобу;
 • технічне та сервісне обслуговування автомобілів;
 • гарантія на машини;
 • повний пакет документів на транспортний засіб;
 • порядність та професіоналізм персоналу.

І, звичайно, ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Переваги продажу вживаних авто через мережу "Автопарк"

Мережа салонів "Автопарк" – це унікальна можливість для власника будь-якого авто вигідно, безпечно та, що важливо, з комфортом продати свій транспортний засіб. Якщо самостійно, до того ж без належного досвіду, займатися продажем через онлайн-майданчики або автобазар, завжди залишається ризик стати жертвою аферистів або помилитися з ціною. Набагато безпечніше довірити це важливе завдання професіоналам. Фахівці мережі "Автопарк" питаннями продажу вживаних авто займаються щодня протягом багатьох років, і вже точно знають, як не потрапити на хитрощі шахраїв.

Скориставшись послугами нашого салону, ви нічого не втрачаєте щодо фінансів. Ми працюємо за прозорою схемою, кожен етап якої прописаний у договорі. Наш клієнт сам визначає, яку суму бажає виручити за транспортний засіб. Якщо ви не орієнтуєтесь, скільки може коштувати ваш автомобіль, фахівці проведуть експертну оцінку та порекомендують ціну, виходячи з ринкових умов. При цьому ще до угоди купівлі-продажу ми підписуємо з власником машини договір, в якому чітко зазначено суму, яку людина готова отримати на руки.

І ще. Звичайно, якщо ви зможете самостійно підготувати авто до продажу – це чудово. Але якщо раптом ви не знаєте, як правильно це робити, або у вас немає часу, щоб займатися передпродажною підготовкою, ми зробимо все самі. Адже нам, як і вам, важливо виручити за авто максимально можливу суму, а для цього транспортний засіб має виглядати та функціонувати відповідним чином.

Чому купувати авто з пробігом вигідно?

Покупка бу автомобіля – чудове рішення, якщо ви не бажаєте витрачати велику суму на купівлю нового транспортного засобу, обмежені бюджетом або бажаєте міняти машину кожні 2-3 роки.

До того ж, придбання уживаного авто надає чимало переваг:

 • вигідніша вартість: 2-річна машина за технічними параметрами ще не сильно поступається новою, але її ціна вже приблизно на 40% нижча;
 • доступні запчастини: для бу авто багато хто воліє купувати не оригінальні деталі, а дешевші аналоги;
 • ТО дешевше: обслуговування в дилерському центрі не таке дороге, як нова машина;
 • не треба купувати аксесуари: продавці зазвичай залишають у машині куплені раніше чохли, аудіосистему, сигналізацію, комплекти дисків та гуми.

Майже щодня наші автосалони поповнюються новими цікавими пропозиціями. Будь-коли до послуг клієнтів "Автопарк" доступні десятки моделей авто з різними пробігами, з різних цінових сегментів. Завдяки цьому кожен покупець обов'язково знайде у нас машину на свій смак і фінансові можливості.

Незалежно від того, що вас цікавить – вітчизняна класика, люксовий "німець", надійний "японець" або солідний "американець", машина родом із 1990-х або майже новий транспортний засіб, що проїхав не більше 1000 км, у нашому автосалоні ви обов'язково знайдете потрібне.

Безпека та зручність

При цьому звертаємо вашу увагу на те, що всі автомобілі, що представлені в салоні "Автопарк", проходять ретельну технічну та юридичну перевірку. Тому, якщо ми пропонуємо покупцю той чи інший транспортний засіб, то абсолютно впевнені в його "чистоті", справності та відповідності техстандартам всіх вузлів та механізмів. Крім того, кожна машина проходить ґрунтовну передпродажну підготовку, у тому числі хімчистку салону.

Придбання транспортного засобу у нас надає покупцю низку переваг: доступ до великої колекції вживаних авто на нашому автобазарі, можливість швидко порівняти технічні характеристики моделей, що сподобалися, і вибрати машину за класом, типом кузова, комплектацією, маркою, віком.

Крім того, якщо покупець знаходиться, наприклад, у Дніпрі, а автомобіль, що йому сподобався, – в салоні, це, звичайно ж, не означає, що нашому клієнту доведеться особисто їхати в столицю за купленим бу авто. Ми самі займаємося перегоном транспортних засобів Україною під клієнта.

Послуга trade-in: кому підійде?

Trade-in (трейд-ін) – це угода, під час якої власник авто віддає свій старий транспортний засіб як часткову оплату за іншу машину. Система дозволяє одномоментно здійснити продаж старого та купівлю нового транспортного засобу. Це чудове рішення для осіб, які бажають швидко продати старе авто, але не можуть витрачати час на пошуки нового.

Ця система взаємозаліку користується популярністю на Заході, де майже 20% машин продаються саме за схемою трейд-ін. Незважаючи на те, що на вітчизняному ринку автотоварів така форма купівлі-продажу лише набирає обертів, клієнти автосалонів "Автопарк" вже можуть повністю скористатися всіма перевагами такої угоди. Більше того, продумана до дрібниць процедура дозволяє нам здійснювати максимально швидкі обміни на найвигідніших для клієнтів умовах.

Замовляючи послугу трейд-ін до "Автопарку", клієнт отримує ряд переваг: не треба самостійно займатися продажем транспортного засобу, якщо автомобіль у хорошому стані, він гарантовано буде прийнятий салоном. Завдяки системі взаємозаліку буде потрібно менша сума на оплату нового авто. При цьому фахівці салону швидко підберуть для клієнта автомобіль з огляду на його запити.

Кредит на вживаний автомобіль: чи можливо це?

На відміну від багатьох комісійних автомайданчиків та автобазарів Києва та інших міст, у нашому салоні здійснюється продаж уживаних авто в кредит, причому на дуже вигідних для покупця умовах. Як і у випадку інших видів угод, ми подбали про те, щоб процедура оформлення кредиту була максимально швидкою та зручною для клієнта. Покупцеві необхідно лише надати ІПН та свій номер телефону, а надалі - паспорт та, для більш вигідних умов, довідку з місця роботи за останні 6 місяців.

Під час оформлення лізингових послуг або угоди з продажу бу автомобіля на вибір клієнта надається кілька кредитних установ. Причому ми співпрацюємо тільки з перевіреними та найнадійнішими, які пропонують найвигідніші відсоткові ставки та різні варіанти розстрочки.

Звертайтеся до автосалону "Автопарк" і ми гарантуємо, що знайдемо для вас автомобіль мрії за прийнятною вартістю, а вашу стару машину продамо за її справжньою ціною. Ми – за справедливість. Дозвольте нам, скориставшись своїм багаторічним досвідом та накопиченими знаннями, стати вашим представником у угоді купівлі-продажу автомобіля та захистити від махінацій.

Вибирай для свого авто

Автозапчастини

Підібрати запчастини

Шини та диски

Підібрати колеса

Поліс ОСАЦВ онлайн

Оформити поліс

Автосалони

До вашого вибору будь-який з наших
6 автосалонів у 6 областях України