Терміновий викуп

Терміновий продаж автомобіля - явище часте, але від цього не менш ризикове та витратне для власника. Якщо порахувати гроші ще можливо, то як порахувати витрачений час, нерви та зусилля?

Автопарк допоможе з викупом автомобіля!

Ми вже 14 років викуповуємо та продаємо автомобілі з пробігом

Експертиза та досвід фахівців Автопарку гарантують швидкий та безпечний викуп автомобіля клієнта незалежно від марки, моделі та року випуску. Розрахунок проводиться щодня, на повну суму угоди. Автопарк пропонує комісійну форму продажу машини або її обмін.

Терміновий викуп автомобілів з пробігом можна здійснити у будь-якому з 6 автосалонів Autopark.ua у Києві, Харкові, Запоріжжі, Одесі, Львові та Вінниці. Після оформлення угоди виплачуємо одразу всю суму.

Обмінюй автомобіль

на будь-який з 3500 представлених в Автопарку

Чому автопарк

Викуп авто всіх марок та моделей

Менше 2-х годин на огляд та оформлення

Розрахунок на повну суму у день звернення

Без прихованих платежів та умов

Працюємо зі складними випадками

Викуповуємо авто фізосіб та юросіб

4 простих кроку

Продати авто за день – реально!

Заявка

5 хв

Залишити заявку на сайті, по телефону або будь-яким іншим зручним способом

Діагностика

2 години

Фахівці Автопарку перевірять технічний стан та юридичну чистоту автомобіля

Договір

1 година

Автопарк оформить усі пакети документів з викупу автомобіля клієнта

Виплата

5 хв

Вартість автомобіля виплачується клієнту щодня і в повному обсязі

Як відбувається оцінка автомобіля?

Оформити викуп авто за день – реально!

 • Кузов

  • Сколи
  • Вм'ятини
  • Подряпини та потертості
  • Пофарбовані елементи
  • Замінені елементи
 • Салон

  • Пошкодження
  • Забруднення
  • Порвані, перешиті, пропалені елементи
 • Супутні фактори

  • Гарантія
  • Сервісна книжка
  • Перепробіг
  • Кількість вільних місць у ПТЗ
  • Оригінал/Дублікат ПТЗ
 • Технічний стан

  • Мотор
  • Коробка передач
  • Підвіска
  • Рульове управління
  • Електрика

Продаж авто під ключ

Як збільшити вартість автомобіля

Підготуйте авто

Передпродажна підготовка авто завжди працює в "плюс" та спрощує оцінку авто

Візьміть другий комплект гуми

Ви не пошкодуєте, якщо привезете другий комплект гуми. Машину куплять разом з ним за гарною ціною!

Захопіть сервісну книжку

Відсутність сервісної книжки знижує оцінну вартість авто та затягує діагностику

Не забувайте другий комплект ключів

Другий комплект ключів - обов'язкова умова для високої оцінки авто при викупі

6

автосалонів

6

міста

> 12 300

авто викуплено

> 50 000

успішних угод купівлі-продажу

6

автосалонів

> 12 300

авто викуплено

6

міста

> 50 000

успішних угод купівлі-продажу

Замовити послугу персонального менеджера з продажу автомобілів

Отримати консультацію

Залишились питання?

Автопарк викуповує автомобілі всіх марок та моделей. У тому числі працюємо зі складними випадками.

Так, оцінити авто можна онлайн, заповнивши форму за цим посиланням: autopark.ua/uk/sell/buyout. Дізнатися попередню вартість авто можна, повідомивши марку, модель, рік випуску, пробіг і ще деякі дані автомобіля нашому фахівцеві по телефону або в месенджерах.

Загалом оцінка авто проходить за такими позиціями: візуальна оцінка авто: зовнішній вигляд, стан лакофарбового покриття та покришок. Після чого слідує перевірка загального технічного стану машини та її юридичної "чистоти".

Якщо ви хочете продати авто з максимальною вигодою, слід спробувати послугу продажу авто "під ключ" від Автопарк. За дотримання рекомендацій наших фахівців, продати автомобіль за 1 день - це реально! Щоб поставити авто на продаж, заповніть форму: autopark.ua/uk/sell/turnkey-car-sale

Так, клієнти Автопарку можуть поставити авто на експозицію в одному із 6 автосалонів компанії. Ми здійснимо передпродажну підготовку автомобіля, з Вами працюватиме персональний менеджер, який сам займеться рекламою та просуванням авто, а також супроводжуватиме угоду до її успішного завершення.

При терміновому викупі автомобіля клієнт отримує гроші в день укладання угоди в повному обсязі зручним для нього способом.

Відгуки про салон «Автопарк»

Не знайшли відповіді на свої запитання?

Вкажіть свій номер телефону та найкращий спеціаліст Автопарку проконсультує Вас за кілька хвилин!

Як швидко продати автомобіль?

Досить часто автовласники стикаються із ситуацією, коли необхідно швидко продати автомобіль у зв'язку з різними причинами, чи то купівля нової машини, термінова потреба в грошах для інших цілей, поломка авто чи ДТП, ремонтні роботи після якого вимагають надто великих вкладень. Для того, щоб продати машину, існує багато можливостей:

 • інтернет-ресурси, де можна виставити оголошення про продаж авто;
 • майже в кожному місті є авторинок, куди можна пригнати автомашину для того, щоб знайти відповідного покупця;
 • послуга автовикупу автомобілів, яку надають компанії, що займаються продажем будь-яких вживаних авто.

Якщо час не підтискає, можна спробувати знайти покупця на машину самостійно або скористатися послугами посередника. Але в такому випадку завжди залишається ризик стати жертвою шахраїв або суттєво помилитися з ціною. Не варто забувати і про необхідність витрачати багато часу на підготовку оголошень про продаж, зустрічі з потенційними покупцями, більшість з яких часто залишаються безрезультатними. Салон "Автопарк" надає можливість виставити вашу машину на продаж на своїх площах, забезпечити просування продажу та отримати гроші після того, як знайдеться покупець.

Що таке автовикуп?

Послугу автовикупу пропонують багато компаній, які займаються купівлею-продажем вживаних автомобілів. Фахівці такої компанії зазвичай добре знаються на техніці, можуть швидко оцінити стан автомобіля та запропонувати певну суму, яка найчастіше становить 85-95 відсотків від ринкової вартості автомобіля. Перевагами автовикупу є:

 • можливість швидко та спокійно продати будь-який автомобіль - як у хорошому стані, так і після ДТП;
 • можливість продати кредитне авто;
 • економія часу - вся процедура продажу займе не більше години;
 • відсутність необхідності оформлення документів, юристи компанії зроблять все за вас;
 • отримання грошей на руки в момент укладання угоди;
 • відсутність ризиків, пов'язаних із шахрайством;
 • справедлива оцінка вартості авто.

Викуп автомобіля можливий у будь-якому стані, єдиною вимогою є юридична чистота авто. Власнику для продажу знадобиться технічний паспорт транспортного засобу та паспорт, що підтверджує його особу.

Терміновий викуп б/у авто після ДТП

Якщо машина потрапила в аварію, це завжди стрес для власника та пошук найвигідніших шляхів вирішення проблеми. Чи відновлювати авто та продовжувати його експлуатацію чи продати та купити нову машину? Багато хто зважується на продаж, але на звичайному авторинку важко продати машину після дорожньо-транспортної пригоди, тому власникові доводиться витратити значну суму на відновлення машини або продати її дешево перекупникам.

Спеціалізована компанія в більшості випадків виставить найбільш справедливу ціну з урахуванням тяжкості пошкоджень, складності ремонтних робіт. Якщо автомобіль не відновлюється, його можуть розібрати на запчастини. Зрозуміло, що в цьому випадку виручити багато не вдасться, але все ж таки є можливість отримати чесну оцінку вартості та швидкі виплати.

Викуп кредитного автомобіля

Якщо ви взяли авто в кредит, а ситуація, що склалася в житті, не дозволяє вчасно робити виплати за кредитними зобов'язаннями, то банк може конфіскувати автомобіль і виставити його на торги, при цьому автовласник навряд чи зможе повернути вже вкладені гроші. Викуп кредитного авто передбачає погашення заборгованості перед банком і виплату суми, що залишилася на руки автовласнику, процедура проходить максимально відкрито, на законних підставах.

Процес викупу кредитних автомобілів не сильно відрізняється від стандартної процедури, але деякі відмінності все ж таки є. Компанія, що купує автомобіль, повинна взаємодіяти з банком, який видав кредит, при цьому визначається сума залишку за кредитом на момент викупу, складається попередній договір купівлі-продажу, банку перераховуються кошти, що гасять заборгованість клієнта. Власнику автомобіля в цьому випадку немає необхідності вникати в юридичні тонкощі, пов'язані з переоформленням кредитного договору, він не залучається до процесу оформлення документів, а в результаті виявляється у виграші, оскільки отримує на руки більшу суму, ніж при продажу автомобіля банком.

У чому переваги викупу авто?

При продажі автомобіля звичайним шляхом (через оголошення, авторинок, салон вживаних автомобілів) можна отримати суму, більшу на 5-10%, ніж та, яку пропонують при автовикупі. Але швидко продати машину навряд чи вийде, зазвичай пошук потрібного покупця може тривати кілька тижнів, якщо не місяців. Авторинки сповнені перекупниками, які пропонують занижену ціну. До того ж, доведеться самостійно провести передпродажну підготовку машини, зайнятися оформленням документів, зняти авто з реєстрації.

Деякі автомобілі продати дуже важко – це стосується дорогих марок, і тих, які не відрізняються великою популярністю в Україні. Марний пошук покупців у таких випадках може тривати роками, але не завжди є можливість чекати на випадок. Якщо людині терміново потрібні гроші на медичну допомогу, виплату боргу або придбання будь-якого майна, вона може опинитися в небезпечній ситуації, потрапивши на вудку шахраїв, а в результаті залишитися без автомобіля та без грошей. Звести ризик до мінімуму можна, ретельно перевіряючи покупця, що зробити непросто, особливо поспіхом. Тому продаж авто за процедурою викупу перевіреної компанії, яка давно працює на українському ринку, завоювала довіру та повагу клієнтів, має позитивні відгуки, може стати найоптимальнішим варіантом.

Як відбувається процедура викупу?

Кожна компанія, що займається викупом автомобілів, може запропонувати умови угоди. У більшості випадків усю основну частину роботи за автовласника роблять фахівці фірми, які оглядають автомобіль, перевіряють його технічний стан, на підставі чого проводять оцінку та обумовлюють вартість, за яку компанія згодна викупити авто. Якщо власник погоджується на запропоновані умови, то одразу підписуються документи на купівлю та здійснюються виплати в повному обсязі у розмірі обумовленої суми.

Якщо автомобіль не на ходу, то фахівці компанії можуть виїхати на місце його стоянки та провести оцінку на місці або евакуювати автомобіль на майданчик. Згодом швидко і без бюрократичних перешкод оформлюються всі необхідні документи, і власник отримує гроші за машину. Якщо власника не влаштовує запропоновану вартість, він може відмовитися від угоди або поторгуватися. У випадку, коли сторони дійшли згоди, вся процедура займає кілька хвилин. Процес викупу абсолютно легальний і дуже простий, юридична допомога буде доречною при знятті авто з обліку та оформлення всіх документів. Угода повністю безпечна, клієнт може бути впевнений у отриманні належної відповідно до договору суми.

“Автопарк”: викуп авто швидко, вигідно, надійно

Автосалон “Автопарк” пропонує послуги з термінового викупу як дорогих, так і бюджетних автомобілів у Харкові, Запоріжжі, Одесі, Києві. Якщо ви хочете обміняти свій автомобіль на машину іншої марки або купити свіже авто, це також можна зробити, скориставшись послугами нашого салону. Ви зможете вказати бажану марку та модель автомобіля, а фахівці компанії підберуть прийнятні варіанти, оцінять вартість вашого автомобіля, допоможуть оформити угоду з продажу та купівлі авто, при цьому вам доведеться заплатити лише різницю в ціні. Якщо ваш автомобіль коштує дорожче того, який ви хочете придбати, ви зможете отримати різницю в сумі на руки при продажі автомобіля. Існує безліч нюансів, від яких залежить ціна машини: на неї впливає величина пробігу автомобіля, рік його випуску, технічний стан, зовнішній вигляд, популярність моделі, кількість попередніх власників.

Компанія “Автопарк” може запропонувати терміновий викуп будь-якого бу автомобіля з пробігом у містах Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя максимально дорого; скориставшись послугами нашої компанії, ви зможете терміново продати авто за найбільш вигідною ціною без втрат часу та сил, без проходження бюрократичних процедур буквально за пару годин.